Skarb – Rumunia, Maramuresz


Podczas naszych wizyt w Rumunii i na podstawie rozmów z innymi fanami jazdy w terenie niezabudowanym stwierdziliśmy, że ilość odwiedzających ten kraj lub wybierających się tam ekip z Polski jest tak duża, że warto jakoś wykorzystać ten „potencjał” :). Wpadliśmy na pomysł założenia swego rodzaju „skrzynki kontaktowej” umieszczonej w jakimś interesującym miejscu. Jej znalezienie byłoby może dodatkowym motywatorem do odwiedzenia jakiegoś interesującego punktu.

W trakcie tegorocznego wyjazdu na przełomie czerwca i lipca pozostawiliśmy w Górach Maramuresz ukryty kontenerek z zeszytem i małą niespodzianką dla znalazcy/ów. Odkrywców zapraszamy do wpisania w księdze gości kilku słów od siebie i podania daty odnalezienia skrzynki oraz oczywiście do zabrania niespodzianki. Będziemy wdzięczni również jeśli coś zostanie pozostawione dla ewentualnych następców :).

Czekamy również na informacje od ewentualnych znalazców, co dzieje się z naszą „skrzyneczką” 🙂 na:

rchylinski@dirtyriders.pl i info@dirtyriders.pl

Dostęp do miejsca ukrycia jest możliwy nawet dla seryjnego auta 4×4 lub wycieczki pieszej, ale zapewniamy po drodze (o ile dopisze pogoda) naprawdę piękne widoki. Poza tym miejsce ukrycia znajduje się przy dosyć uczęszczanym szlaku na wschód więc znajduje się niejako „po drodze” :).

Dane GPS wg WGS 84

47 stopni 39′ 47.7″ N – 24 stopnie 52′ 36.1″ E

oraz fotki „naprowadzające”:

UWAGA!

Niestety, nasz opisany powyżej SKARB zniknął w tajemniczych okolicznościach. Zainteresowanych szczegółami poszukiwań zapraszam do wątku na forum4x4.

Mimo wszystko wciąż zapraszamy do odwiedzin tego pięknego miejsca, a zainteresowanym innymi poszukiwaniami polecam nasz: SKARB w Albanii.

Pozdrawiamy

Dirtyriders.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *