Skarb – Albania, Park Lure

Mimo niepowodzenia naszej pierwszej próby założenia „skrzynki kontaktowej” w Górach Maramuresz, postanowiliśmy spróbować jeszcze raz i podczas naszej tegorocznej wycieczki do Czarnogóry i Albanii pozostawiliśmy pozostawić nowy „SKARB”.

Niestety, nauczeni doświadczeniem, tym razem pozostawiliśmy wersję budżetową skrzyneczki, w tańszym opakowaniu, bez prezentów itp, za to z opisem również w języku angielskim, co może zmniejszy prawdopodobieństwo zabrania paczki przez przypadkowych znalazców.

Najważniejsze wg nas jest jednak to, że „SKARB” znajduje się w malowniczym miejscu (na obrzeżach słynnego Parku Lure w Albanii), które samo w sobie jest warte odwiedzenia. Dotarcie do miejsca ukrycia jest możliwe na 2 sposoby: łatwiejszą drogą, do czego jak udowadniają miejscowi mieszkańcy wystarczy nawet auto osobowe (niedaleko drogi szutrowej Peshkopia-Burrel) lub trudniejszą – od strony Parku Lure, gdzie w zależności od pogody może być nawet sporo zabawy dla auta terenowego.

Dane GPS położenia miejsca ukrycia wg WGS84:

 41°38’57.5″N     20°11’13.34″E

Zdjęcia naprowadzające:

Widok od strony południowo-zachodniej

Widok „SKARBU”

Widok z miejsca ukrycia

Jeśli ktoś odnajdzie „SKARB” lub odnajdzie samo miejsce, prosimy o powiadomienie nas na adres: rchylinski@dirtyriders.pl lub info@dirtyriders.pl.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy.

Dirtyriders, 2012-10-17

————————————————————

Pierwsze odnalezienie „Skarbu” – Lipiec 2013

Po pierwszych, na szczęście nieprawdziwych doniesieniach o braku skrzynki, w lipcu 2013 dostaliśmy informację o odnalezieniu naszej skrzyneczki. Poniżej zdjęcia otrzymane od Magdy i Radka:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *